O společnosti

NAŠE SPOLEČNOST

Naše společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena v roce 1996 v Brně jako výrobce školních a kancelářských potřeb pro archivaci. Za sebou máme nyní již více jak 20 letou historii, během které jsme se neustále zlepšovali. Postupně jsem se především díky kvalitě našich produktů, ale i dobrým vztahům s obchodními partnery vypracovali v oblasti školních potřeb až na pozici jedničky na Českém a Slovenském trhu. V těchto zemích naše působnost ale nekončí, své výrobky vyvážíme i do celé Evropské unie. 

Spektrum našich zákazníků je široké – zboží dodáváme velkým obchodním řetězcům, velkoobchodům, maloobchodům, ale i e-shopům, hračkářským řetězcům, drogeriím. O Vaše přání a požadavky se stará tým našich zaměstnanců, který v současné době čítá více jak 100 lidí.

Během dubna 2017 se naše společnost přestěhovala do nových prostor v průmyslové zóně VGP parku v Rajhradě (cca 10 km jižně od Brna), což pro nás představuje obrovskou změnu k lepšímu a hlavně s sebou přináší další možnosti rozvoje firmy.

V sortimentu školních výrobků pracujeme s vlastními (nelicenčními) ale i licenčními motivy. Nelicenční motivy si vyvíjíme sami, zaměstnáváme několik grafiků, kteří spolupracují s našimi nejmenšími zákazníky – s dětmi.
V oblasti licenčních motivů jsme již před mnoha lety navázali spolupráci s firmou Walt Disney a postupem času se k nim přidávali další společnosti, jako Universal Studios, Mattel a Hasbro International.

Nedílnou součástí našeho sortimentu je i zakázková výroba, která je přímo šitá na míru zákazníkovi a jeho přáním.  

Každý rok se účastníme mezinárodních veletrhů, kde představujeme nejžhavější novinky na nadcházející sezonu. Jedná se například o Paperworld ve Frankfurtu nad Mohanem a nebo Insight X v Norimberku. Za české veletrhy zmíníme například Styl a Kabo. V průběhu roku pořádáme pro naše zákazníky ještě další menší prezentace.

Image

KARTON P+P expanduje za hranice!

Přiložená mapka Vám ukáže, kde všude se můžete potkat s našimi výrobky. Za všechny země musíme zmínit dlouholetou spolupráci s Rakouskými firmami. Velké zákazníky máme v Německu, Maďarsku, Polsku, Belgii. Naše zboží vyvážíme ale i dál na východ, například na Ukrajinu.

eulogo
S radostí oznamujeme, že začátkem roku 2017 byl oficiálně schválen dotační projekt č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005499 s názvem Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti KARTON P + P s termínem realizace od 1.5.2017 do 30.4.2019 a je úspěšně realizován. Jeho cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Díky realizaci projektu bude ve společnosti nastaven komplexní systém vzdělávání pro její stávající zaměstnance i pro všechny nově příchozí pracovníky.
eulogo
S radostí oznamujeme, že začátkem roku 2016 byl oficiálně schválen dotační projekt č. CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007718 s názvem EXPANZE FIRMY KARTON P+P NA ZAHRANIČNÍ TRHY s termínem realizace od 24.11.2016 do 22.11.2019. Cílem projektu je expanze společnosti na zahraniční trhy, posílení pozice firmy u stávajících zahraničních zákazníků a s tím spojené navýšení obratu a zisku společnosti a to prostřednictvím účasti na veletrzích Paperworld a Insight-X v letech 2018 a 2019.