Kariéra

Kariéra u nás 

 • Produktový manažer ( 50 000 Kč)

  Jihomoravský kraj, Rajhrad


  Oxybag jako jednička na trhu pro školu i kancelář hledá Produktového manažera. Oficiální název firmy je Karton P+P  spol. s r. o. Jsme specialisté na školní a kancelářské potřeby od roku 1996. Neustále se zajímáme o potřeby našich zákazníků, přizpůsobujeme se společenskému dění, zájmům a situacím. Vyvíjíme se a inovujeme. Dbáme na kvalitu, zdravá záda dětí a spokojené rodiče. Postupně jsme se především díky kvalitě našich produktů, ale i dobrým vztahům s obchodními partnery vypracovali v oblasti školních potřeb, až na pozici jedničky na Českém a Slovenském trhu. V těchto zemích ale naše působnost nekončí, své výrobky vyvážíme i do celé Evropské unie. Chcete společně s námi budovat nové trendy školních a kancelářských potřeb?


  Na co se u nás můžeš těšit?
  - práce vhodná pro Vás, kteří mají design i obchod v krvi
  - perspektivní zaměstnání ve společnosti, která působí i za hranicemi České republiky
  - příjemné prostředí a zázemí, které Vám bude umožňovat další rozvoj
  - přátelský kolektiv
  - kreativní práce pro toho, kdo chce, aby za ním bylo něco vidět


  Co bude Vaším úkolem?
  - podílet se na nových návrzích produktů do portfolia škola a kancelář. Například: nové typy batohů či výrobky z papíru.
  - spolupráce a komunikace napříč společností
  - mít přehled o tom, co se děje na trhu (hlavně s papírem)
  - pečlivý přístup ke každé vykonávané činnosti
  - práce s Microsoft Office


  Co nabízíme?
  - jednosměrný pracovní režim
  - flexibilní pracovní doba
  - dovolená navíc
  - příspěvek na volnočasové aktivity
  - příspěvek na firemní stravování
  - mobilní telefon
  - firemní akce

eulogo
S radostí oznamujeme, že začátkem roku 2017 byl oficiálně schválen dotační projekt č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005499 s názvem Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti KARTON P + P s termínem realizace od 1.5.2017 do 30.4.2019 a je úspěšně realizován. Jeho cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Díky realizaci projektu bude ve společnosti nastaven komplexní systém vzdělávání pro její stávající zaměstnance i pro všechny nově příchozí pracovníky.
eulogo
S radostí oznamujeme, že začátkem roku 2016 byl oficiálně schválen dotační projekt č. CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007718 s názvem EXPANZE FIRMY KARTON P+P NA ZAHRANIČNÍ TRHY s termínem realizace od 24.11.2016 do 22.11.2019. Cílem projektu je expanze společnosti na zahraniční trhy, posílení pozice firmy u stávajících zahraničních zákazníků a s tím spojené navýšení obratu a zisku společnosti a to prostřednictvím účasti na veletrzích Paperworld a Insight-X v letech 2018 a 2019.